O dzianinie ręcznie wykonanej, na drutach i szydełkiem - w różnych formach i kolorach, w oparach włóczkoholizmu. I jeszcze o śpiewaniu...
POLetsy handmade in Poland
Blog > Komentarze do wpisu
Na gorącym uczynku

Kajtek, kiedy nikt nie widzi, albo tak mu się wydaje, wskakuje na szafkę kuchenną, opiera się łapami o akwarium (ma ono solidną pokrywę ;P) i głową otwiera sobie drzwi górnej szafki, ponieważ jak to w starożytnych rozklekotanych meblach, słabo się domykają. Na gorącym uczynku wygląda tak (dodam, że w szafce jest makaron, mąka, przyprawy, itd. więc nie wiem naprawdę, czego szuka):

kot

A u mnie się lęgną skarpety, gdyż Szanowny Szwagier twierdzi, że są debest na zimę. No to robię ;-) Zdjęcia słabe, bo przy sztucznym świetle - dzienne światło oglądam za oknem w pracy. Włóczka jest niebieska, naprawdę ;) Fabel Dropsa, druty 2,5mm.

skarpetka czubek

skarpetka czubek

piątek, 14 grudnia 2012, justyna.ada

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2012/12/15 08:59:45
Kotek szuka schronienia , bo moja kotka tez tak robi , miłej pracy ze skarpetami
-
Gość: oslun, *.ip.jarsat.pl
2012/12/15 18:10:43
Kot niczego nie szuka - kot nie uznaje zamkniętych drzwi i zawsze znajduje się po ich niewłaściwej stronie ;-)
-
Gość: Maargot, *.dynamic.chello.pl
2012/12/16 04:11:02
Oj znam te kocie odwiedziny w różnych szafkach.Poprzednia koteczka - Nutka - uwielbiała wszystkie szafki - potrafiła wejść na meblościankę i łapkami otwierała drzwiczki z góry i po tych otwartych drzwiczkach właziła na półki - obecna Figunia "ukochała"sobie szafę w przedpokoju i będzie tak długo łebkiem otwierać drzwi, aż zrobi się szpara przez którą przeciśnie się na półkę z młotkami, gwoździami i różnymi "męskimi" narzędziami - i po co? A skarpetki to niestety nie chcą mi wychodzić - może jakiś mały kursik?