O dzianinie ręcznie wykonanej, na drutach i szydełkiem - w różnych formach i kolorach, w oparach włóczkoholizmu. I jeszcze o śpiewaniu...
POLetsy handmade in Poland
Blog > Komentarze do wpisu
Karpatka? Twarożek?

Jakieś takie skojarzenia mam z tą włóczką ;-) Śmietankowy sweter skończony - z tego co widzę za oknem (miejscami biało, mokro, zimno i brejowato) to jeszcze może się w tym sezonie przydać. Zdjęcie w pionie będzie po wykończeniu, bo tutaj to świeżo z drutów zdjęty. Tylko namoczyć, rękawy zszyć, a potem, bagatelka, szukać pasujących guzików...:)

biały sweter

biały sweter

Celowo jest dołem poszerzany, żeby był taki bardziej płaszczowy. Nie wiem tylko, czy będzie mi w nim do twarzy (i do yyyy, reszty :). Się zobaczy.

A druciki typu Lace rzeczywiście są trochę ostrzejsze, więc zielenina posuwa się do przodu. Biorąc jednak pod uwagę cieniznę włóczki i to, że ma być to prostokątny szal, no to jeszcze do końca sporo zostało. Pewnie więcej niż połowa... :/

sobota, 09 marca 2013, justyna.ada
Tagi: druty sweter

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: nin-kaw, *.szczecin.mm.pl
2013/03/09 12:21:40
obojętnie czy karpatka ? czy twarożek? grunt,że fajny.:))
pozdrawiam
-
Gość: monia, *.static.korbank.pl
2019/01/12 16:21:14
Wygląda cudnie, gratuluję umiejętności :) Ja nigdy w życiu nie wydziergałam własnoręcznie swetra, co więcej, nie trzymałam nawet drutów w rękach! Ale ilekroć mam chrapkę na nowy sweterek, robię babci masowe zakupy włóczkowe i w zamian proszę o stworzenie czegoś dla mnie :)