O dzianinie ręcznie wykonanej, na drutach i szydełkiem - w różnych formach i kolorach, w oparach włóczkoholizmu. I jeszcze o śpiewaniu...
POLetsy handmade in Poland
Blog > Komentarze do wpisu
Ukłębiło mi się

parę czapek, z myślą o tym, że przecież nie zawsze będzie upał :) i niestety lato się skończy "nie ma na to rady"... Kwiatków i dekoracji mi się zachciało :))

W razie czego, są do wzięcia, gdyby komuś się podobały :)

czapka na drutach

czapka na drutach

czapka na drutach

czapka na drutach

 

***

Jeszcze kilka dni i zbiorczą wycieczką w Tatry... Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie litościwa, i że ilość "tramwajów" będzie do zniesienia.
Kiedy miałam dokładnie tyle lat, ile Młoda teraz (czyli 11), mój tata zabrał mnie w Tatry i zaraził bakcylem :) I żeby było śmieszniej, mieszkaliśmy w tym samym domu, w którym będziemy teraz mieszkać z moją wycieczką :) Mam nadzieję, że młoda maruda połknie też tego bakcyla i zobaczy, że góry nie są wyłącznie do tego, żeby jeździć zimą na nartach. Ktoś powiedział (nie pamiętam kto, cytat za "Mistyką gór") "Człowiek musi chodzić po górach, ponieważ one są."

wtorek, 30 lipca 2013, justyna.ada

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Dziunia, 80.50.135.*
2013/07/30 09:13:59
Za oknem żar się z nieba leje a Ty czapki dziergasz?
-
2013/07/30 10:08:29
Na szczęście czapki udziergałam jeszcze przed strasznym upałem, teraz tylko doczepiłam dekoracje :-) Ale to nic, bo dziergam w międzyczasie kamizelkę z wełną, na szczęście nieduży rozmiar i w kolana nie grzeje :-)
-
Gość: 1kotka, *.etlink.pl
2013/07/30 21:43:08
Fajna jest ta szara z fioletowym ślimakiem.