O dzianinie ręcznie wykonanej, na drutach i szydełkiem - w różnych formach i kolorach, w oparach włóczkoholizmu. I jeszcze o śpiewaniu...
POLetsy handmade in Poland
Blog > Komentarze do wpisu
Trochę torebek

Są w różnych kolorach. Wyglądają mniej więcej tak:

torebka szydełkowa

Mieszczą telefon, klucze, ew. dokumenty, chusteczki do nosa... W sam raz na spacer z pieskiem, wyjście do parku, i tak dalej. Są sztywne na tyle, że się nie odkształcają :). O, i na rower mogą być :)

Właśnie... rozważam wymianę roweru takiego zwykłego, rekreacyjnego, na wycieczki się nadającego - tylko z za krótką ramą jak dla mnie - na holenderkę. Do jazdy po mieście. Fajnie byłoby mieć i taki, i taki, ale gdzie to trzymać... Jak się jeździ na takim typowo miejskim rowerku, dziewczyny? A jak są jakieś nierówności terenu po drodze? (na drodze do pracy mam niejednostajny krajobraz)

środa, 23 kwietnia 2014, justyna.ada

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2014/04/25 08:05:55
Mam taką kozę miejską, koła wielkie, przerzutka w piaście, siedzi się prosto. Doskonale się jeździ jak wymieniłam kierownicę na prostą. Od wygiętej bolały mnie nadgarstki. No i jednak lepiej się trzyma kierownicę prostymi rękami. Jak są w łokciu ugięte to się kolebię razem z rowerem.
Koza dała radę nawet leśnym ostępom. Duże koła bezboleśnie pokonują krawężniki i wądoły. od czasu wymiany kierownicy jesteśmy zakupowo nierozłączne. 2 koszyki zmieszczą wiele.