O dzianinie ręcznie wykonanej, na drutach i szydełkiem - w różnych formach i kolorach, w oparach włóczkoholizmu. I jeszcze o śpiewaniu...
Archiwum
Tagi
POLetsy handmade in Poland
wtorek, 07 marca 2017
Intensywne kolory

Porobiło mi się tak jakoś, że interesują mnie głównie intensywne kolory. Takie bardziej z palety pt. "zimna zima" :) Nawet przeprosiłam się z kolorami, które niegdyś darzyłam szczerą niechęcią (nie wiem dlaczego, może jakieś skojarzenia dawne...). Na przykład z takim kolorem, o:

 czapka kobalt

Machnęłam sobie czapkę na przedwiośnie, nie jest w niej gorąco, bo ma dużo dziur, a zarazem chroni cenne mózgowie przed wydmuchaniem przez wiatr.

 czapka kobalt

I żeby jeszcze dodatkowo uchronić cenne gardło przed przeziębieniem, macham sobie do niej chustę z dodatkiem wiosennej zieleni, ale to już pokażę następnym razem.

Wściekłe krzaki (albo: tańczące Murzynki, jak skojarzyło się jednej z komentatorek :)) z gotowym korpusem ze stekami, a przed namoczeniem i wysuszeniem wyglądały tak...

 sweter żakardowy

sweter żakardowy

Teraz wyglądają podobnie, tylko równiej :) a przede mną przeszycie steków, porozcinanie, podszycie i dorobienie rękawów i wykończeń.

I skończy się zima, a ja zostanę z ciepłym żakardem...